X
طرز تهیه مرغ تند با ریحان

طرز تهیه مرغ تند با ریحان

طرز تهیه مرغ تند با ریحان
بازدید : 2


طعم اصیل تایلندی! بهتر است این غذا همراه با برنج سفید سرو شود.

مواد لازم
 • زمان آماده سازی : 15 دقیقه
 • زمان پخت : 15 دقیقه
 •  30 دقیقه

مراحل پخت

 • 1روغن را در یک قابلمه روی حرارت متوسط گرم کنید و فلفل قرمز و سیر را تا زمانی که قهوه ای طلایی شوند، تفت دهید. مرغ و شکر را مخلوط کنید و با نمک سیر و فلفل مزه دار کنید. تا زمانی که مرغ دیگر صورتی نباشد به پخت ادامه دهید، اما مرغ به طور کامل پخته نشود.
 • 2سس صدف را در داخل قابلمه بریزید قارچ ها و پیاز را نیز مخلوط کنید، و تا زمانی که پیاز نرم شود و مرغ پخته شود، به پخت ادامه دهید. از روی حرارت بردارید و با ریحان مخلوط کنید. 2 دقیقه قبل از سرو اجازه دهید ریحان در مخلوط بماند.

توضیحات بیشتر را با هم بخوانیم

نکته ۱ : رایو یک نوع چاشنی است که از افزودن فلفل قرمز و ادویه به روغن مایع گیاهی ترکیب شده‌است. در اصل یکی از چاشنی‌های آشپزی چینی است که در آشپزی کشورهای دیگر هم بکار می‌رود. در تهیه آن تره فرنگی، زنجبیل، سیر و روغن کنجد نیز بکار می‌رود.

نکته ۲ : سس صدف یک نوع سس است که برای درست کردن آن به طور معمول از شکر، نمک، آرد ذرت، کارامل و عصاره صدف استفاده می‌شود.

نظرات
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :

 کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید